Pamuk İşlemede Yaratıcılığımız; Hayal Gücünüz Kadar Geniş...  
 
 
 
 

KALİTE POLİTİKAMIZ
 
Aslansoy Tekstil San. ve Tic. AŞ olarak ana fikrimiz; müşteri memnuniyetinde süreklilik sağlamak, mevcut  gelişmiş teknolojimiz ile yüksek kaliteye ulaşmak, ticarette ki amaçlarımızı sosyal ve toplumsal sorumlulukların önünde görmemektir. Ayrıca en üst standartta kaliteli ve çevreye duyarlı üretim kavramı bizim için en önemli ana kuraldır. Bu fikirler çerçevesinde kurumsal standartlarımız tekstilde ki yaratıcılığımızı çeşitli formlarda dünyadaki tüm tüketicilere sunmak, doğabilecek tüm ihtiyaçlara anında ve çözüm sağlayıcı cevaplar vermektir.

Kurumumuzun vazgeçilmez yolu olarak kabul ettiğimiz kalite ilkelerimiz çerçevesinde, Türkiye ve dünya tekstil pazarlarında sürekli gelişim göstererek pazar lideri ve yol göstericisi pozisyonuna ulaşma çabasında bulunmaktayız.

Kalite politikamız; Uluslararası Kalite Yönetim Sistemi anlayışını kurumumuzun her alanın da işlerlik ve işlevselliğine sahip eğitimli, deneyimli ve profesyonel iş gücümüz ile müşteri memnuniyetin de sonsuz memnuniyet sağlamak için teknolojiye, ürünlerde ve proseste kalite çeşitliliğine önem vererek, kurumumuzu yurt içinde ve dışında tanıtmak, sürekli gelişme ve değişimi yakalamak, çalışanlarımıza sağlıklı bir iş ortamı oluşturmaktır.

Ana Sayfa | Hakkımızda | Ürünler | Kalite | İletişim

ASLANSOY TEKSTİL SAN. ve TİC. A.Ş.
ADRES:    1. ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ
5 NOLU CD. No: 16    Şehitkamil - GAZİANTEP
TELEFON: ( 00 90 342 ) 337 22 25    FAKS : ( 00 90 342 ) 337 22 28